Knajpka Kitsurai

Awatar użytkownika
Aki
Złoty Pracuś
Multikonta: Doge, Atae

Re: Knajpka Kitsurai

Post autor: Aki »

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Haru
Wiek postaci: 19
Ranga: Dōkō
GG/Discord: kos198#3978

Post autor: Haru »

Minęło już trochę czasu od kiedy Haru zawitał do przytulnej knajpki, mimo że odwiedzał ją jeszcze kilka razy, żeby spędzić czas z nową znajomą i dowiedzieć się czegoś o regionie. Zaczęło się już robić cieplej, co młody shinobi przyjął z ulgą, nie przepadał za ujemnymi temperaturami. Siedział teraz w niewielkiej karczmie, jedząc jedno z pysznych dań, które można tu było zamówić.
Gdy do Haru przysiadł się mężczyzna, odwrócił się w jego stronę, przerywając jedzenie, i przywitał się - Tak, zgadza się. A to jest Katsu. - dodał, wskazując na swojego ninkena, który ogryzał właśnie kość, leżąc przy nogach młodzieńca. - Jeśli jest coś do zrobienia, to bardzo chętnie pomogę. - zaoferował się chłopak - Tak, jestem z tego klanu. - odpowiedział na pytanie. Cóż mógł od niego chcieć właściciel tej knajpki? Czyżby znowu chodziło o zaniesienie komuś jedzenia? Niee, wtedy raczej mężczyzna by nie pytał czy należy on do klanu Inuzuka. A może był to po prostu jego sposób na zaczęcie rozmowy i nie miało żadnego związku z tym, z czym przyszedł do Haru. Niezależnie jakie były intencje właściciela, miał chyba właśnie je ujawnić.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Aki
Złoty Pracuś

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Haru

Haru cierpliwie oczekiwał czego też będzie chciał od niego właściciel przybytku. Słuchając historii starał się nie okazać zaskoczenia. Takiej propozycji raczej się nie spodziewał. Wysłuchał jej jednak do końca, delikatnie uśmiechając się słysząc z jaką ekscytacją wyraża się karczmarz na temat grzybów rosnących w lesie. - Myślę, że będziemy w stanie z tym pomóc. Sam też mam całkiem niezły węch. - powiedział shinobi, stukając się palcem w skrzydełko nosa. - Potrzebowałbym tylko wskazania kierunku, o który las konkretnie chodzi, jeszcze nie jestem aż tak zaznajomiony z okolicą. - dodał Haru. - Ale jesteśmy bardzo chętni pomóc, i sami też z przyjemnością spróbujemy tej potrawy, kiedy już ją Pan przygotuje, co nie Katsu? - powiedział, odwracając się na koniec na swojego ninkena, który już wstał, i niecierpliwie wymachiwał ogonem czekając na nadchodzącą wyprawę do lasu.
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Aki
Złoty Pracuś

Następny post proszę zapraszam tutaj!
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Aki
Złoty Pracuś

0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
Haru

Haru wszedł do środka knajpki rozglądając się za właścicielem. Gdy tylko go spostrzegł, podszedł do niego i odpowiedział - Znalazłem, myślę że to to czego szukasz. Zwłaszcza, że niemała grupka dzików też była nimi zainteresowana. Chłopak lekko się uśmiechnął i wyciągnął ze swoich toreb wszystkie grzyby jakie udało mu się znaleźć. Miał nadzieję, że tyle wystarczy. Rozłożył je równo na najbliższym blacie, żeby właściciel mógł je oglądnąć i ocenić. - I jak? nadadzą się? - zapytał młody shinobi. - I mam nadzieję, że obiecany posiłek nadal jest aktualny. - dodał, uśmiechając się przyjaźnie do swojego pracodawcy. - Jeśli tak, to myślę że gdzieś tu przysiąde i poczekam na to wspaniałe danie. - powiedział Haru, i jak zapowiedział, tak zrobił. Usiadł przy najbliższym stoliku, cierpliwie wyczekując posiłku z trufli.
0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Raigeki (Osada Rodu Kaminari)”

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość