Nana Uchiha

W tym dziale lądują zaakceptowane karty postaci. Na ich podstawie można się upewnić wyglądu właściwie wykonanej KP, aby uniknąć późniejszych poprawek.
Awatar użytkownika
Nana
Miss Lata
Posty: 459
Rejestracja: 13 paź 2020, o 18:05
Wiek postaci: 21
Ranga: Wyrzutek
Krótki wygląd: Ciemne włosy, ciemne oczy, blada cera, Sharingan - typowa Uchiha. Szczupła, średniowysoka.
GG/Discord: Nana#6687
Multikonta: Isane

Nana Uchiha

Post autor: Nana »

DANE PERSONALNE
Obrazek IMIĘ: Nana ナナ
NAZWISKO: Uchiha / Sawada
KLAN: Uchiha
PRZYNALEŻNOŚĆ: -
WIEK [DATA URODZENIA]: 24.01.370 (21)
PŁEĆ: Kunoichi
WZROST | WAGA: 170 | 50
RANGA: Wyrzutek

APARYCJA
Obrazek WYGLĄD:
Nana jest dumną nosicielką ciemnych, gęstych włosów sięgających połowy pleców, które oczywiście pasują kolorem do jej tęczówek. Jej oczy są otoczone koroną długich, gęstych rzęs. Głęboko osadzone wyróżniają się mocno na tle buźki w kształcie serca. Ich odcień przypomina gwieździste niebo podczas pełni – czarny, błyszczący w blasku księżyca niczym gwiazdy. Kilka pojedynczych piegów na policzkach dodaje jej uroku. Skóra dziewczyny jest koloru alabastrów, najczystsza biel, jak gdyby nigdy nie poznała promieni słonecznych. Gładka i miękka w dotyku, niemal idealna. Typowa Uchiha, nic dodać nic ująć.
Nana nie jest zbyt wysoka, mierzy sobie metr siedemdziesiąt. Jednak nie waż się powiedzieć do niej „niska”, albo „mała”. Wtedy możesz być pewien, że zje Cię na wstępie, wypluje i zdepcze. Jest po prostu niewielka i tak powinna być nazywana, o. Jest również szczupła, może wydawać się krucha, jak gdyby przy najmniejszym dotyku mogła rozpaść się na tysiące kawałków. Ma sportową sylwetkę, jednak dla niektórych może wydawać się zbyt chuda. Na szczęście kobiece kształty są na miejscu.
Obrazek UBIÓR:
Obrazek
Obecnie ma na sobie krótkie, czarne kimono ze złotymi kończeniami. Kimono jest jednak dostosowane do wymagań bycia Kunoichi, jego długość sięga połowy ud, żeby w żaden sposób nie ograniczać jej ruchów. Rękawy są długie i zastępują sobą średnio długi płaszcz. Pas wykonany z lekkiego materiału nie jest ciężki, chociaż ma na środku dosyć pokaźną klamrę w ciemnym odcieniu.
Na prawej ręce założoną ma rękawiczkę z metalowymi wstawkami w formie pazurów. Oprócz tego pełne obuwie z wysoką cholewką na wyższym podbiciu, pasujące kolorem do całej reszty, a pod nim białe podkolanówki. Czasami na szyi nosi zawiązaną czerwoną wstążkę, którą upina włosy kiedy jej przeszkadzają.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: Ciemne włosy, czarne oczy, blada cera, Sharingan
Obrazek
OSOBOWOŚĆ
CHARAKTER:

Lost Impulsive Childish Aggressive Hostile Impatient Competitive
Mercurial Careless Courageous Intuitive Reckless Unpredictable

Charakteru Nany nie da się opisać jednym zdaniem. Można o niej jedynie powiedzieć, że jest zmienna jak ocean, a zarazem tak samo piękna i okrutna. Najprawdopodobniej jest to spowodowane jej huśtawkami nastroju, które od dawna nękają jej drobne ciałko. Oczywiście dziewczyna nie ma o nich bladego pojęcia, uważa się za absolutnie normalną, nie zwraca uwagi na swoje stany depresyjne czy ataki agresji. Odczuwa negatywne i pozytywne emocje całą sobą. Odczuwa ich działanie zdecydowanie mocniej niż reszta społeczeństwa. Obojętnie czy to smutek czy szczęście.
Większość czasu spędziła sama walcząc o przetrwanie w mroźnym Hyuo. Stąd często zachowuje się dziko i nie do końca rozumie ludzkie uczucia i interakcje przez co może wydawać się ufna i naiwna, nie zbyt świadoma niebezpieczeństwa jakie czyhają na nią a tym świecie.
Dziewczyna może być niemiła i wredna, gdy tylko jest nie w humorze, albo ktoś ją czymś urazi. Bez powodu potrafi na kogoś naskoczyć, albo skreślić go nie poznając choćby jego imienia. Działa przede wszystkim instynktownie. Łatwo ulega własnym impulsom i poddaje się swojemu wybuchowemu charakterowi. Oczywiście bywają też chwile, gdy zachowuje się miło i przyjaźnie, jednak są zazwyczaj ulotne, zmienne jak wszystko co z nią związane. Nie przejmuje się konsekwencjami, bo po co? Bywa dziecinna i urocza, ale czy to koniecznie musi być coś złego? Obcowanie z Naną nie jest łatwe, nigdy nie wiadomo co znowu wymyśli, bywa nieprzewidywalna.
Stara się trzymać innych na dystans, robi z siebie bezduszną s*kę, chcąc ukryć swoje prawdziwe uczucia. Chowa się się za maską obojętności, gdyż boi się dopuścić do siebie innych. Jest to jej mechanizm obronny. Chce dzięki temu uniknąć bycia porzuconą, tak jak porzucił ją sensei w przeszłości.
 Pomimo tysiąca negatywów jej charakteru jest lojalna garstce osób. Potrafi być doskonałym sprzymierzeńcem, jeśli już postanowi kogoś dobrze poznać. Kiedy jednak pozwoli wyjątkowo komuś się do siebie zbliżyć może na prawdę pozytywnie zaskoczyć.
Na zakończenie mogę wam zdradzić, że dziewczyna często się uśmiecha, choć nie zawsze oznacza to coś dobrego. Nana ciagle się rozwija, szuka swojej własnej ścieżki. Nie wybrała jeszcze między dobrem a złem, których często nie potrafi odróżnić. Widzi świat w odcieniach szarości. Wszystko zależy od towarzystwa w jakie wpadnie. Łatwo ulega wpływom innych. Jest po prostu zgubiona Kto wie, może ktoś kiedyś pomoże jej otworzyć swoje mroczne serducho? Albo całkowicie pociągnie ją na dno?
Obrazek NAWYKI: Uzależniona od kawy i słodyczy.
NINDO: Obecnie "Potęga jest Twoim jedynym sprzymierzeńcem"

HISTORIA:
Boję się
Nana stała nieruchomo na schodach kurczowo trzymając się poręczy. Była to jej ostatnia deska ratunku, przed upadkiem na ziemię. Uginały się pod nią kolana, jednak strach hamował ją przed wykonaniem jakiegokolwiek ruchu. Nawet upadek wydawał jej się teraz zbyt głośny, zbyt niebezpieczny. Nie mogła zwrócić na siebie niczyjej uwagi.
Boję się
Kilkanaście stopni niżej szalała wielka burza. Czerwone tęczówki Sharingana błyszczały w ciemnościach. Jedynym źródłem światła były iskry walczących ze sobą kunaiów. Odgłosy walki, wrzaski jej rodziców wydawały jej się tak odległe. Czuła się pusta w środku, nie słyszała nic. Czarne plamki przed oczami nie chciały zniknąć. Od upadku dzieliła ją tylko poręcz i siła woli.
Wielka czerwień ocuciła ją z amoku. Krew chlusnęła głośno lejąc się strumieniem na ziemię. Wrzask i szloch matki tulącej martwe ciało nie zrobił na niej wielkiego wrażenia. Była zbyt przestraszona, żeby jakkolwiek zareagować.
Boję się
1, 2, 3 sekundy później ostrze katany przebiło ciało szlochającej kobiety. Czerwone jezioro na ziemi powiększyło się znacznie. A w domu Uchiha nastała kojąca cisza.
Mała Nana w końcu nie wytrzymała ciężaru własnego ciała i opadła bezwładnie na schody. Oprawcy od razu ruszyli w jej stronę, jednak było jej wszystko obojętne. Pogodziła się ze swoim losem, nie zamierzała walczyć. Była zbyt słaba, żeby nawet próbować. Pokonali jej rodziców, wyszkolonych shinobi, jakie ona miałaby szanse? Zamknęła bezwiednie powieki czekając na koniec. Strach ulotnił się, a dziewczynka czuła już tylko błogi spokój.
Koniec jednak nie nadchodził. Nana poczuła zimne krople spadające na jej czoło. Deszcz? Zszokowana otworzyła oczy żeby zobaczyć swojego oprawcę przedziurawionego kataną na wylot. Jego krew strumykiem kapała na jej bladą buzię. Dziewczynka usłyszała przerażający wrzask. Z początku nie zdawała sobie sprawy, że to ona krzyczała. Umilkła dopiero, kiedy ciało zabójcy opadło na ziemię. Milczała, jednak odważyła się spojrzeć na swojego wybawcę.
Wysoki mężczyzna o ciemnych włosach i ciepłym uśmiechu wyciągnął do niej rękę.
- Już po wszystkim. Chodźmy do domu, Nana-chan.
Jego dłoń była wielka, szorstka i gorąca. Dziewczynka nie wahała się ani chwili dłużej. Od razu ją ujęła. Była uratowana. Nie zastanawiała się jeszcze wtedy, skąd obcy mężczyzna znał jej imię? Kiedy wszedł do domku? Chyba przyszedł razem z oprawcami. BYŁ ODPOWIEDZIALNY. Został jej nowym opiekunem. Był to dzień, w którym zmarła Nana Uchiha, a narodziła się Nana.

Po długiej drodze dotarła w końcu do swojego nowego domu. Dziewczynka rozwijała się pod czujnym okiem swojej nowej rodziny. Szkolono ją w wielu dziedzinach. Treningi i lekcje nie miały końca. Mówiono jej, że świat był zły i podły. Kiedyś będzie musiała potrafić się przed nim obronić. Uczono ją bycia silną i samodzielną. Jako dziecko nie ma się wpływu na swoje wychowanie, trzeba zdać się na swoich opiekunów. Tak więc Nana zdała się całkowicie na swojego senseia. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że jego nauki były kontrowersyjne. Nigdy nie marudziła, nawet kiedy wpajano jej, że uczucia ludzkie były zbędne, relacje z innymi krzywdzące, a marzenia i pragnienia wyznaczały własne słabości. Liczył się tylko jeden cel - zemsta. Nic innego nie miało znaczenia. Siła stała się jej wyznacznikiem, do której zaczęła dążyć każdego dnia. Gdzieś w środku z wiekiem zaczęła nosić w sobie ciemność. Wspomnienia rodziców bledły z roku na rok, jednak chęć ich pomszczenia pozostała. Jej opiekun pewnego dnia zniknął. Odszedł specjalnie? Wyszkolił ją do momentu, kiedy mogła zadbać sama o siebie, potem porzucił. Zostawił samą  nieopodal osady Hyuo, gdzie wtapiała się swoimi czerwonymi oczami w tłum członków klanu Ranmaru.
Od tamtej pory kroczyła przez życie sama. Poszukując siły i zemsty. Pewnego razu doszły ją słuchy o ataku Uchiha na Mur. Nie mogła sobie odpuścić i chęć poznania swojego klanu była zbyt silna. Wyruszyła do Sogen biorą udział w walkach. Tamte wydarzenia na zawsze pozostaną w jej pamięci. Zdobyte doświadczenie, śmierć i zdrada. Tak właśnie rozpoczęła się wojna. Nana starała się jednak wrócić do swoich pierwotnych planów, własnych celów. Zdecydowała się podążać za Nishiyamą Toshiro, aby móc się rozwijać, podążać za własnym nindo. Wtedy właśnie całe jej wychowanie i wszystkie przekonania zostały postawione pod znakiem zapytania. Toshiro zdecydował się wziąć ją pod swoje skrzydła. Mimo wszystkich różnic i podobieństw zaczęli się do siebie zbliżać. Na jak bardzo?
Pojawienie się Saisei było czymś niespodziewanym. Nana nigdy nie posiadała ambicji oczyszczenia świata z wszelkiego zła na ziemi, jednak nie odmówiła ze względu na Toshiro wszystkie korzyści płynące z dołączenia do Feniksów. Dzięki temu dowiedziała się więcej o Antykreatorze, którego siła i potęga jej imponowały. Posiadał wszystko to do czego dążyła, jak mogłoby być inaczej?
Obrazek
WIEDZA
  Ukryty tekst


ZDOLNOŚCI
  Ukryty tekst

EKWIPUNEK
PRZEDMIOTY PRZY SOBIE (WIDOCZNE): 1 kabura przypięta na pasku na prawym udzie, 1 torba pod pasem z kimona na plecach. Pochwa z kataną przymocowana z boku do pasa od kimona.
  Ukryty tekst

ROZLICZENIA
  Ukryty tekst
MISJE (dla klanu / inne):
 • D - 1, 2, 3, 4, 5, 6
  C - 1
  B -
  A -
  S -
WYPRAWY:
 • C -
  B -
  A -
  S -
EVENTY: Walka o Mur
PREZENT OD ADMINISTRACJI:
  Ukryty tekst
0 x
Lost Impulsive Childish Aggressive Hostile Impatient Competitive
Mercurial Careless Courageous Intuitive Reckless Unpredictable
Obrazek Nana x Toshiro x Kutaro Obrazek
Awatar użytkownika
Koala
Administrator
Posty: 3168
Rejestracja: 8 gru 2015, o 15:36
Ranga: Fabular
GG/Discord: Angel Sanada#9776
Multikonta: Kaiho, Yugen

Re: Nana Uchiha

Post autor: Koala »

Okej, akcept. Milej gry życzę
  Ukryty tekst
0 x
Obrazek
This is a fantasy based on reality.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaakceptowane karty”

Użytkownicy przeglądający to forum: Ajisai i 0 gości